Print Conductor 6.3: Ulepszone drukowanie plików Excel (i nietylko!)

Print Conductor jest coraz lepszy dzięki nowej aktualizacji - wersja 6.3! Jest to aplikacja komputerowa, która może ułatwić i przyspieszyć drukowanie wielu plików. Umożliwiają to najnowsze ulepszenia i szeroki zakres istniejących funkcji pozwalających użytkownikom znacznie przyspieszyć drukowanie obrazów, arkuszy Excel, plików tekstowych, rysunków CAD, prezentacji i wielu innych typów plików.

Wersja 6.3 otrzymała nowe ważne funkcje, takie jak możliwość drukowania plików Excel z włączoną funkcją makro, definiowanie grubości linii w rysunkach CAD (DWG, DXF), możliwość kopiowania wydrukowanych plików do określonego folderu i wiele innych. Dostępny jest również nowy dodatkowy mechanizm drukowania, który działa lepiej z plikami PDF, w tym z wypełnionymi formularzami. Dokonaliśmy również kilku poprawek pod spodem, aby zwiększyć ogólną wydajność.

Print Conductor 6.3: Ulepszone drukowanie plików Excel i CAD

Co nowego w Print Conductor 6.3:

Dodano

  • Nowa możliwość definiowania wagi linii dla plików DWG i DXF
  • Nowa możliwość kopiowania drukowanych plików do folderu zdefiniowanego przez użytkownika
  • Nowy opcjonalny mechanizm drukowania PDF (działa szybciej i poprawnie drukuje pliki PDF z wypełnionymi formularzami)
  • Lokalizacja z językiem koreańskim

Ulepszono

  • Poprawione drukowanie plików Excel z włączoną funkcją makro
  • Poprawione drukowanie DWG i DXF z wewnętrznym silnikiem

Naprawiono

  • Naprawiono problem występujący, gdy pliki INI nie mogły zostać zapisane w folderze "C:\Users\Public\Documents\PrintConductor\"
  • Naprawiono problem z drukowaniem niektórych plików PDF z załącznikami
  • A także inne poprawki i ulepszenia

Nowa możliwość automatycznego obracania arkuszy programu Excel podczas drukowania

Jeśli często drukujesz pliki Excel’owe (.xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb), może to być bardzo przydatna opcja. Po włączeniu pozwala programowi automatycznie ustawić najlepszą rotację stron w arkuszach programu Excel. Strony będą drukowane w najlepszy sposób - w orientacji pionowej lub poziomej, w zależności od ich szerokości i wysokości. Poza tym możesz wybrać tylko te arkusze, które muszą zostać wydrukowane (podobnie jak zakres stron).

Nowa możliwość definiowania wielkości linii dla plików DWG i DXF

Teraz możesz zdefiniować folder, do którego chcesz kopiować pliki zaraz po wydrukowaniu. Można to zrobić w ustawieniach zaawansowanych, edytując plik .ini. Po prostu dodaj ścieżki do folderów „przetworzone” i „nie można przetworzyć”. Nawiasem mówiąc, możesz również pozwolić Print Conductor automatycznie usuwać pliki, jeśli ich już nie potrzebujesz.

Nowy opcjonalny silnik drukowania PDF

Dodaliśmy dodatkowy wewnętrzny mechanizm drukowania TaskProc, który może działać lepiej w niektórych przypadkach (w porównaniu z domyślnie ustawionym silnikiem Abc). Zazwyczaj przetwarza dokumenty PDF szybciej działa i jest zalecany do drukowania plików PDF z wypełnionymi formularzami.

Nowy opcjonalny silnik drukowania PDF

Lokalizacja z językiem koreańskim

Print Conductor wciąż rozwija się globalnie! Wraz z wieloma innymi obsługiwanymi językami mamy teraz także, interfejs programu przetłumaczony na język koreański.

Inne ulepszenia

Dokonaliśmy również szeregu innych drobnych ulepszeń i poprawek. Ulepszyliśmy drukowanie DWG i DXF za pomocą wewnętrznego silnika i drukowanie makr Excela. Poprawki obejmują rozwiązany problem występujący, gdy pliki INI nie mogły zostać zapisane w folderze "C:\Users\Public\Documents\PrintConductor\”, problem z drukowaniem plików PDF z załącznikami i wiele innych.