Zamów

Print Conductor jest łatwym i niedrogim rozwiązaniem na wyposażenie wielu pracowników w całej organizacji z profesjonalnym oprogramowaniem drukowania wsadowego. Zamów licencję Print Conductor by używać go z biznesie lub w ramach firmy.

Print Conductor – Komercyjna Licencja

  x 145 EUR za jednostkę = 145 EUR

Licencjonowanie zbiorcze dla biznesu

Elastyczne zniżki w sprzedaży hurtowej są oferowane dla licencji od 5 użytkowników. Możesz wybrać wstępnie zdefiniowane pakiety licencji lub dokładnie określoną liczbę użytkowników w powyższym formularzu – cenowa i zbiorcza zniżka zostanie automatycznie obliczona.

5+ użytkowników

94 EUR za użytkownika lub 30% zniżki
Zamów teraz!

20+ użytkowników

74 EUR za użytkownika lub 45% zniżki
Zamów teraz!

50+ użytkowników

54 EUR za użytkownika lub 60% zniżki
Zamów teraz!

Licencja przedsiębiorstwa

Oferujemy proste i elastyczne opcje licencjonowania by sprostać wymaganiom każdej organizacji – od małych firm do wielkich korporacji. Licencjonowanie oparte jest na rocznej subskrypcji. Licencja przedsiębiorstwa daje Ci priorytet w obsłudze klienta, niestandardowe funkcje programu (jeśli to konieczne) i wszystkie nowe mniejsze i większe aktualizacje za darmo. Licencja Print Conductor multi-user dla jednej organizacji zaczyna się od $2450. Prosimy, skontaktuj się z nami by dostać ofertę.

Edukacyjne i Non-Profit

Mamy także elastyczne opcje licencjonowania i zniżki dla instytucji publicznych, edukacyjnych, niekomercyjnych i rządowych. Prosimy, skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Opcje zapłaty

Online

Złóż zamówienie online – to najszybszy i najprostszy sposób zakupu programu. Wszystkie płatności przetwarzane są przez PayPro, globalny system płatności e-commerce. Wszystkie dane przekierowywane są przez zabezpieczony (szyfrowany) protokół HTTPS zgodnie z obecnymi standardami SSL. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczne potwierdzenie na e-mail od PayPro Global.

Offline

W dodatku do wygodnych i bezpiecznych metod płatności online (PayPal lub karta kredytowa), Print Conductor oferuje opcje płatności offline - fax, przelew bankowy lub czek. Prosimy, zgłoś chęć płatności offline na stronie obsługi klienta.

Siec sprzedawców i dystrybutorów

Dołącz do naszej globalnej sieci jako sprzedawca lub dystrybutor oprogramowania! Skontaktuj się z naszym suportem po więcej informacji.

Mikhael Bolgov

Używając aktywnie zweryfikowanej licencji Print Conductor dajesz nam możliwość wypuszczania nowych aktualizacji i rozwiannia nowych produktów software’owych dla skutecznego przepływu dokumentów.

Mikhael Bolgov, menadżer projektu