Podwój Moc Print Conductor do Pracy Zdalnej

Teraz, jeśli chcesz korzystać z Print Conductor zarówno w biurze, jak i w domu, nie musisz kupować dodatkowych licencji.

W sytuacji, gdy wiele osób musi pracować zdalnie, postanowiliśmy podwoić liczbę dostępnych aktywacji dla wszystkich nowych użytkowników naszego oprogramowania do drukowania wsadowego. Oznacza to, że jeśli kupisz Print Conductor, otrzymasz dodatkowe miejsce użytkownika dla każdej zakupionej licencji. Jedną do stacji roboczej w biurze, a druga – do domowego komputera stacjonarnego lub laptopa (inna maszyna w lokalizacji innej niż biurowa).

Uzyskaj bezpłatne dodatkowe aktywacje licencji dla Print Conductor

Wszystkie zakupione aktywacje można podwoić na wniosek:

  • Kup 1 → Uzyskaj 1 + 1 = 2 aktywacje
  • Kup 5 → Uzyskaj 5 + 5 = 10 aktywacji

Dotyczy to zarówno pojedynczej licencji, jak i licencji dla wielu użytkowników.

Zapewniamy dodatkowe aktywacje bezpłatnie również zarejestrowanym użytkownikom. Oznacza to, że jeśli masz już komercyjną wersję Print Conductor, możesz skontaktować się z nami, a my podwoimy liczbę aktywacji twojej aktualnej licencji.

Przepływy pracy, w tym przepływy dokumentów, zmieniły się obecnie i wielu pracowników musi teraz pracować z domu. Niezależnie od tego, czy przebywasz na kwarantannie, czy izolujesz się ze względu na środki zapobiegawcze przeciwko wirusowi, chcemy, abyś utrzymał ten sam poziom wydajności jak poprzednio.

Podejmujemy tą odpowiedzialną decyzję, mając nadzieję, że wszyscy użytkownicy Print Conductor będą mogli zaoszczędzić czas podczas skutecznego drukowania dokumentów. Bez względu na to, jak pracują - na miejscu lub zdalnie.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Print Conductor, rozważ zakup pełnej wersji już dziś. Dodatkowe aktywacje dla każdej licencji są dostarczane na wniosek bez opłat do 1 września 2020 r.