Print Conductor 5.5: symulacja wydruku plików PDF, wydruk plików skryptowych i usprawnienia interfejsu

Jeśli musisz drukować dziesiątki, setki czy nawet tysiące dokumentów tygodniowo, Print Conductor naprawdę może Ci to ułatwić. Może drukować wiele plików z rzędu, jako zadanie wsadowe. Print Conductor obsługuje ponad 70 rozszerzeń plików. W trzech prostych krokach można wydrukować wszystkie pliki bez otwierania każdego z kolei: dodaj dokumenty do głównego okna, wybierz drukarkę i kliknij : "rozpocznij drukowanie".

Drukuj wsadowo swoje pliki z bardziej stabilną i ulepszoną wersją 5.5!

Symuluj nadruk na pliki PDF, drukowanie plików skryptów i wiele innych

Co nowego w Print Conductor 5.5:

  • Obsługa nowego formatu: Microsoft Project MMP
  • Symulacja cech wydruku plików PDF
  • Możliwość drukowania plików skryptowych BAT, CMD, Java, VBS, PS1 i PS1M
  • Możliwość pokazywanie / ukrywania kolumn na liście
  • Możliwość zmiany kolumn na liście
  • Możliwość przywrócenia domyślnych ustawień drukarki po akcji drukowania
  • Wartości daty i czasu w kolumnie "Data zmieniona" wyświetlane są w odniesieniu do lokalnych ustawień daty i czasu w Windows

Suport nowego rozszerzenia: Microsoft Project MMP

Nowy Print Conductor 5.5 obsługuje rozszerzenie pliku MMP. MMP to rozwinięcie dla pliku projektowego wykorzystywane przez oprogramowanie zarządzania projektami wykorzystywane przez Microsoft Project. Te pliki przechowują dane wykosztowane przez Microsoft Project w celu przypisywania, śledzenia i raportowania wyników różnych aspektów pracy projektowej, zespołów, planów i finansów.

Symulacja funkcji nadruku plików PDF


Symuluj nadruk w Print Conductor 5.5

Kiedy przygotowujesz układ dokumentu w Adobe InDesign, Adobe Reader czy innym oprogramowaniu do publikacji, występuje opcja Simulate Overprinting dla akcji drukowania. Ta funkcja symuluje łączenie i nadrukowywanie kolorów z efektem rozdzielności kolorystycznej. Z reguły, kiedy jeden kolor nałożony jest na inny, zastępuje kolor położony warstwę niżej. Jeśli ustawiony jest Overprint, wtedy wierzchni kolor może być umieszczany nad kolorem bazowym. Tak dla przykładu, żółty nad błękitem staje się zielony – jako połączenie barwy żółtej i błękitnej.

Informacja: by zobaczyć efekt wydruku na ekranie, funkcja OverPrint Preview musi być włączona w oprogramowaniu publikacji komputerowych. Dla przykładu, w Acrobat Reader DC wejdź w "Prferencje" > "Wygląd strony" i wybierz "Podgląd wydruku": "Zawsze". Jednakże, kiedy włączasz i wyłączasz Podgląd wydruku, przełączasz tylko co, co widzisz zna ekranie. Nie zmienia to właściwego pliku.

Włącz funkcję Nadruku

By drukować pliki PDF przy użyciu funkcji symulatora wydruku w Print Conductor 5.5, należy wejść w ustawienia, zaawansowane, otwórz INI-file (Edytuj plik .ini), znajdź pozycję Overprint= 0 i zmień wartość na Overprint = 1.

Możliwość drukowania plików skryptowych BAT, CMD, Java, VBS i PS1M

W nowej wersji możesz drukować popularne pliki skryptowe jak BAT, CMD, Java, VBS, PS1 i PS1M jako pliki tekstowe z pełną zawartością.

Możliwość odkrywania/ukrywania kolumn na liście


Możliwość odkrywania/ukrywania kolumn na liście

Można tam znaleźć gotowe do posortowania na liście dokumentów kolejny takie jak: "Nazwa pliku", "Data zmieniona"., "typ", "rozmiar", "Ścieżka folderu", "Strony", "Kopie", "zakres stron", "Duplikat" i "Orientacja" (pola informacyjne). Dodaliśmy niewielkie submenu. Można więc już wybierać kolumny które mają być wyświetlone a które ukryte.

Możliwość zmiany porządku kolumn na liście


Zamień kolumny na liście dokumentów

Inna opcja interfejsu: można zamienić kolumny na liście dokumentów i zaaranżować je zgodnie z preferencjami. Kliknij i przytrzymaj by przemieść pliki i umieścić je we właściwym porządku.

Możliwość przywracania domyślnych ustawień drukarki po sesji drukowania.


“Use local printer settings” title=

Dodaliśmy opcję automatycznego przywracania domyślnych ustawień drukarki po akcji wydruku na ustawieniach druku w Print Conductor. Można tak postąpić w nowej wersji. Otwórz plik INI (edytuj ini. W zaawansowanych ustawieniach), znajdź wers PC_UseLocalPrinterSettings=0 i zmień do na PC_UseLocalPrinterSettings=1.

Data i czas w kolumnie "Data zmieniona" wyświetlane są zgodnie z lokalna datą i czasem w Twoim Windowsie.

Format daty i czasu w kolumnie 'Data modyfikacji'

W nowej wersji Print Conductor zsynchronizowaliśmy wyświetlanie daty i czasu do kolumny data zmieniona, z ustaleniami systemowymi. Teraz jest dostosowany do daty i czasu ustawionych na koncie użytkownika Windows

Darmowa Wersja:

Print Conductor jest przeznaczony dla osobistych i niekomercyjnych celów. Można tez przetestować, jak sprawdzisz się w środowisku biurowym i jak odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli zdecydujesz się na ego stosowanie, konieczne będzie wykupienie licencji i dla każdego użytkownika.

Pobierz darmową wersję Print conductor ze strony
www.print-conductor.pl/download

by zyskać więcej informacji o Print Conductor i jego cechach, odwiedź stronę:
www.print-conductor.pl/features

Wersja Komercyjna:

Komercyjna licencja na Print Conductor kosztuje 49%. Zapewniany także zbiorcze opcje licencji dla licznych użytkowników. Zniżki ze względu na ilość zaczynają się od licencji dla przynajmniej 5 użytkowników.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:
www.print-conductor.pl/order